آخرین خبر

سمینارتخصصی کاربردهای مستندسازی در ارتقای بهره وری سازمان ها و صنایع در جهاد دانشگاهی هنر برگزار می گردد:
سه شنبه 22 دی 1394

آرزو عباسیان مدیر مرکز مستند سازی و فناوری جهاد دانشگاهی هنر درمورد اهداف این سمینارگفت: آشنایی سازمان‌ها و صنایع با کارکردهای مستندسازی در راستای توسعه علمی و صنعتی کشور، تبادل تجارب علمی و صنعتی بین مدیران واحدهای صنعتی از طریق مستندهای تصویری، ایجاد هم افزایی بین بخش های صنعتی، سینمایی و هنری کشور را از مهمترین اهداف برگزاری این سمینار ذکر کرد.
مدیر مرکز مستند سازی دانش و فناوری در مورد محورهای این سمینار گفت : مخاطبان این سمینار مدیران و کارشناسان مراکز علمی ، فناوری و صنعتی کشور و همچنین مستندسازان و هنرمندان فعال در حوزه فیلم و سینما مخاطبان اصلی این سمینار محسوب می شوند و مهمترین هدف این سمینار هم آشناسازی ایشان با کاربردهای فیلم و مستندسازی تصویری در بالا رفتن بهره وری در سازمانها و صنایع می باشد.
وی افزود: معرفی کارکردهای مستندسازی تصویری در نمایش توانمندی¬ها، دستاوردها و فعالیت¬های سازمان¬ها و صنایع، بررسی راهکارهای اجرایی گسترش و توسعه مستندسازی تصویری در سازمان ها و صنایع، کارکردهای مستندسازی در ارائه گزارش¬های عملکرد مدیران و سازمان¬ها، تعامل ها و ارتباطات متقابل سینما، هنر، صنعت، مدیریت و سازمان، بررسی و تحلیل مسائل و چالش¬های مستندسازی تصویری و بررسی کارکردهای ویژه مستندسازی در مدیریت دانش و تبلیغات از مهمترین محورهای این سمینار هستند.
عباسیان، بررسی و تحلیل مسائل و چالش¬های مستندسازی تصویری، بررسی کارکردهای ویژه مستندسازی در آموزش، مدیریت دانش و تبلیغات، جایگاه مستندسازی در ارتقای منزلت و فرهنگ کار و تلاش و تقویت همبستگی بین دولت و مردم را از دیگر محورهای سمینارتخصصی کاربردهای مستندسازی در ارتقای بهره¬وری سازمان¬ها و صنایع عنوان کرد.
وی در پایان با اعلام رایگان بودن این سمینار از مدیران و کارشناسان مراکز علمی، فناوری و صنعتی کشور دعوت کرد برای ثبت نام و شرکت در این سمینار تخصصی با شماره 66465327 – 021 تماس بگیرید.


 

آخرین اخبار

ساخت 2 فیلم مستند به مناسبت " پنجاهمین سالگرد دانشگاه صنعتی شریف" توسط جهاددانشگاهی واحد هنر
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هنر، دو فیلم 15 دقیقه ای در قطع HDدر مورد تاریخچه دانشگاه صنعتی شریف و نقش دانشگاه صنعتی شریف توسط مرکز مستندسازی این واحد تهیه و آماده نمایش و بهره برداری می باشد. ادامه

فیلم مستند معرفی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عنوان "بر مدار پیشرفت " در مرکز مستند سازی دانش و فناوری جهاددانشگاهی واحد هنر تهیه و آماده نمایش شد.
به گزارش روابط عمومی جهادانشگاهی واحد هنر این فیلم به جایگاه علم و فناوری در توسعه پایدار اشاره داشته و بر تغییر نگرش، به سرزمینی که در آن انسان و سرمایه های انسانی نقش محوری دارند، تاکیید دارد. ادامه

دپارتمان مستندسازی همایش ها و سمینارها در مرکز مستندسازی دانش و فناوری جهاددانشگاهی هنر راه اندازی شد
روابط عمومی جهاددانشگاهی هنر از راه اندازی و آغاز فعالیت دپارتمان مستند سازی همایش ها و سمینارها در جهاددانشگاهی هنر خبر داد. ادامه

آرشیو اخبار